Проведення такого масштабного фестивалю, як «Маланка-фест» потребує декількамісячної підготовки та гарантії у тому, що він таки відбудеться, розповіла у коментарі ІА АСС засновниця фестивалю Оксана Лелюк.
«Не можна запрошувати гостей з інших країн, не знаючи, чи буде карантин, чи не буде», - каже Оксана Лелюк.
Щоб зберегти атмосферу свята, організатори вирішили підготувати відеоролик «Фестиваль – це подія, яка об’єднує». Він об'єднає відеоматеріали з усіх років фестивалю, починаючи з 2011 року.
«Його поширюватимуть у мережі, щоб якось додати людям святкового маланкового настрою», - каже Оксана Лелюк.
Крім того, засновники фестивалю оголосили онлайн-конкурс на краще фото з будь-якого року фестивалю, яке зроблене безпосередньо на фестивалі. Переможець отримає брендовану продукцію фестивалю «Маланка-фест».
«Фестиваль цьогоріч скасовано виключно через карантин. Надалі ми плануємо дводенний фестиваль і готувати колектив на виїзд в інші країни, тому що у нас збереглися стосунки з іншими країнами», - додала Оксана Лелюк.
Читайте наші новини в Instagram
Святкування Маланки у буковинських селах та містечках відбудуться. В Горбовій Маланка вже минула, однак цьогоріч свято пройшло з меншим розмахом. Там була тільки традиційна Маланка з обмеженою кількістю зустрічей колективів.
«Ніхто не будував ніяких конструкцій, бо зазвичай колективи маланкують у себе у селах, але з надією на те, що вони їдуть потім у Чернівці і можуть претендувати на якийсь приз. А було зрозуміло, що цьогоріч фестивалю не буде, тому і в селах воно скромніше вийшло», - розповіла Оксана Лелюк.
До проведення Маланки готуються також у Вашківцях та Красноїльську.
Читайте також: На Буковині стартував перший онлайн-фестиваль «Щедрівка. Колядка. Маланка»
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами