Таку статистику ІА АСС надали у тролейбусному управлінні. Там кажуть, що збільшення кількості перевезених пасажирів пов'язують не лише із транспортним експериментом, який діє у Чернівцях з 21 червня, а й із збільшенням кількості тролейбусів на рейсах.
"При однаковому тарифі на проїзд за липень минулого року власний дохід від продажу квитків склав 1 мільйон 159 тисяч гривень. У липні цього року ми продали квитків на 1 мільйон 474 тисячі гривень, - розповідає начальник планово-економічного відділу ЧТУ Інна Павлова. - Крім того, нам з бюджету відшкодовують за перевезення пільгових категорій пасажирів. Точну суму ми не підраховували. Але цього року вона також повинна бути більша. Оскільки у липні цього року ми перевезли майже на 300 тисяч пільгових пасажирів більше, ніж за аналогічний період минулого року, усього перевезли на 458 тисяч пасажирів більше".
Читайте також: Квиток має коштувати 4 гривні. Тариф на проїзд у тролейбусі будуть ще переглядати.
У тролейбусному управлінні таке суттєве збільшення кількості перевезених пасажирів пов'язують не лише із відміною маршруток, які накладались на маршрути деяких тролейбусів, а й зі закупівлею нових великогабаритних тролейбусів.
"Ми за минулий рік закупили кілька тролейбусів із великою пасажиромісткістю. Звичайно, що одним із факторів збільшення кількості перевезених пасажирів також є і так званий транспортний експеримент. Це дало свої результати", - сказала І. Павлова.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами