До Інформаційного агентства АСС звернулись мешканці з вулиці Кайндля,14 (колишня Челюскинців), які вже більше року чекають на ремонт фасаду за програмою співфінансування ремонту будівель в історичному центрі міста .
«В у квітні 2017 року на дверях побачили оголошення, що Департамент ЖКГ міської ради пропонує мешканцям дольову участь у ремонті фасаду, - розповіла журналістам ІА АСС мешканка будинку, - я обійшла усіх мешканців , поспілкувалась, ми підрахували кошти після чого звернулись із заявою до департаменту через ЖРЕП і вони включили нас до списку програми ще у червні минулого року. Відтак, ми за свої кошти замовили проектно-кошторисну документацію, вартість робіт – 109 тисяч гривень. Виготовили в відділі охорони культурної спадщини паспорт оздоблення фасаду. Порахували: при співвідношенні – 70 відсотків ремонту оплачується з міського бюджету, 30- мешканці, виходить приблизно по 5 тисяч гривень з квартири потрібно на ремонт нашого фасаду, люди погодились. Та на цьому все і завершилось. На мої дзвінки отримали з департаменту відписки, що ми включені до програми , однак ремонт буде, коли з’являться кошти», - каже жінка.
Читати ще: Зелену зону в центрі міста, знищену під парковку, відновили
В.о. керівника департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Олександр Бурак повідомив журналістам Інформаційного агентства АСС, що загалом на житловий фонд нині катастрофічно бракує коштів. На початок року бюджетний запит складав 80 мільйонів гривень, на сесії виділили менше 10-ти мільйонів гривень. Основні кошти з бюджету, які виділялись на Департамент спрямовувались на ремонт доріг. Тому так вийшло, що охочих взяти участь у дольовому ремонті значно більше, ніж виділених коштів, каже чиновник.
«Наразі маємо доручення від секретаря міської ради проаналізувати перспективу освоєння коштів, які були виділені на ремонт доріг, співставити із реальним станом справ на сьогодні. І, можливо, за рахунок внутрішнього переміщення коштів, які виділено на департамент ЖКГ, і за рішенням депутатів будемо вносити пропозицію, що частину коштів перекинемо таки на житловий фонд», - зазначив Олександр Бурак.
Журналісти Інформаційного агентства АСС збирають додаткові відомості про те, скільки об`єктів у місті цього року таки вдалось відремонтувати за програмою співфінансування і яка сума необхідна, щоб задовольнити усі заявки чернівчан.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами