Загалом до нового видання увійшло 37 локацій Житомирської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської областей. Проєкт реалізовувала Українська кіноасоціація за підтримки Держагентства України з питань кіно. Про це пише ІА АСС з посиланням на «Укрінформ».
Читайте також: Місце козацької слави: Хотин потрапив до циклу «Фортеці України»
Як зазначається, упродовж липня-серпня 2021 року досвідчені локейшн-менеджери дослідили природні красоти Південно-Західної України – зокрема, Бакоту, Субіч, Смотрицький каньйон, Тустань. Також – фортеці, палаци та замки: від таких популярних дестинацій, як замок Паланок і Хотинська фортеця, до менш відомих – Вороновицького, Самчиківського, Вишнівецького палаців. Ще – індустріальні об’єкти, зокрема, завод «Електрон» у Кам’янці-Подільському та навіть футуристичну радіолокаційну станцію «Памір» на вершині гори Томнатик.
Що стосується Чернівецької області, то в онлайн-каталозі можна ознайомитися з такими локаціями, як: Хотинська фортеця, залізничний вокзал у Чернівцях, Резиденція буковинських митрополитів, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, радіолокаційна станція «Памір» та, загалом місто Чернівці.
Відзняті локації об’єднали в окремий онлайн-каталог, викладений у вільний доступ, а також всі об’єкти додали до загального каталогу українських локацій.
Окрім професійних фотоматеріалів, в онлайн-каталозі подано опис локацій англійською мовою та наведено контакти, необхідні для організації фільмування.
«Каталог зі зручною навігацією містить інші корисні дані – основну інформацію про співробітництво з Україною й оптимізовану мапу, за допомогою якої можна на власні очі оглянути всі 37 локацій лише за один тиждень або ж обрати окремі локації та скласти індивідуальний маршрут під свої потреби», - пише видання.
Наші новини є у Facebook
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами