У свій перший робочий день на посаді начальника Чернівецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Сергій Лєснік визначив одним із основних приорітетів в роботі – боротьбу з тіньовими доходами і неофіційно працевлаштованими співгромадянами. Посадовець розповів про те, чого чекати підприємцям, які декларують заробітну плату працівників нижче мінімальної. Про це повіомляє сайт ДФС.
Читайте ще: Буковинські фіскали хочуть заборонити виїзд за кордон боржникам зі сплати Єдиного соціального внеску
Аналітична робота з базами даних ДФС за ІІ квартал 2018 року свідчить, що «скромні» доходи у Чернівцях офіційно виплачують 720 суб'єктів господарювання – юридичних осіб. Порівняно з І кварталом цього ж року кількість платників, які заощаджують на своїх працівниках зменшилась на 46, але ті що продовжують порушувати трудове законодавство повинні готуватись до перевірок представників Фіскальної служби, Управління Держпраці, Нацполіції, Пенсійого фонду та інших органів державної влади України.
Вам буде цікаво: Фіскали шукають незареєстрованих працівників у Чернівецькій області
Традиційно, у Чернівцях галузі, які суцільно сидять на "мінімалках" і «півставках»,- це торгівля, обслуговування і ремонт автотранспортних засобів, будівництво, виробництво одягу, меблів, медична практика тощо.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами