Сьогодні, 4 серпня, у Чернівцях відбулось представлення екіпажів велопатрульних. Про призначення та завдання велопатрулів розповів начальник управління патрульної поліції у Чернівецькій області Олег Йосипів, пише Медіа агентство АСС.
Отримуйте новини в Telegram
«Це безпекова складова, яку реалізовуватимемо на території міста. Відсьогодні у Чернівцях запускаємо роботу велопатруля.
Кожного дня працюватимуть 5 екіпажів, у кожному по двоє працівників. Тобто працюватимуть 10 патрульних велосипедистів, які пройшли відповідне навчання, вони мають відповідні сертифікати і відповідні знання», - розповів Олег Йосипів.
Начальник управління патрульної поліції у Чернівецькій області розповів про те, як відбувався відбір велопатрулів. Кажуть, відбирали найкращих.
«Їх відібрали, адже тут важлива фізична підготовка. У нас був відбір кандидатів, спочатку ми відібрали 28 претендентів, всі чесно, якісно та сумлінно поставились до завдання. З 28 кандидатів ми відібрали 20 кращих, дві зміни по 10 людей. Є командир взводу, який відповідає за організацію роботи», - зазначив Олег Йосипів.
Патрульні велосипедах здійснюватимуть патрулювання у важкодоступних для автопатрулів районах: пляжі, парки, сквери, площі.
Щодо патрулювання на пішохідній вулиці Кобилянської - там працюватимуть пішому порядку, велосипеди вестимуть в руках.
«Велопатруль також буде реагувати на виклики на спецлінію 102, їх залучатимуть до охорони громадського порядку, у разі потреби до перекриття вулиць», - зауважив Олег Йосипів.
Чернівці не перше місто, де запустили велопатруль, розповів начальник управління патрульної поліції. Ще в минулому розі представники поліції звернулись до міської влади з відповідною пропозицією.
«Нас підтримали, виділили кошти, придбали велосипеди. Це тривала процедура, проте принесла результат. Ми готові звітувати про роботу патруля», - сказав Олег Йосипів.
Поліцейський патрульної поліції Чернівецької області Лукащук Микола, який відтепер став членом екіпажу велопатруля розповів кореспондентові МА АСС, чому вирішив змінити автомобіль на велосипед та про особливості такого патрулювання:
«Я працював в автопатрулі, вирішив скористатись можливістю відбору у велопатруль, успішно пройшов відбір та навчання. Нас навчали водінню в різних ситуаціях, зокрема відпрацьовували їзду при падінні. Ми повинні не просто долучитись до охорони правопорядку, а й розвантажити лінію наших автопатрулів. Ми маємо можливість швидше діставатись до місця виклику, будемо обслуговувати всі виклики на лінії 102. Кожний екіпаж має свій квадрат патрулювання, розраховуємо від 2 до 8 хвилин з'являтись на місце події».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами