Окрім цього, зловмисники причетні до незаконного обігу наркотиків і зброї. Про це пише ІА АСС з посиланням на відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Як повідомляють у поліції, впродовж 8 місяців правоохоронці документували протиправні дії злочинного угруповання, з’ясовуючи схему нелегального бізнесу, розташування всіх підпільних гральних закладів і встановлювали особи правопорушників та їхні функції.
Читайте також: Офіційно: головну прокурорку Буковини звільнили
«За результатами слідчо-розшукових дій правоохоронці дізналися, що загалом на території області діяли 36 інтерактивних клубів, у яких надавали доступ до віртуальних казино через мережу Інтернет. Гральні заклади працювали за змінними графіками – дату і час роботи адміністратори повідомляли відвідувачам окремо», - розповідають у відділі комунікації поліції Чернівецької області.
Поліцейські здійснили майже 40 санкціонованих обшуків, під час яких вилучили комп’ютерне обладнання, камери відеоспостереження, три автомобілі, більше 100 грамів психотропної речовини, пістолет, чорнові записи й незаконно отримані гроші в національній та іноземній валюті на загальну суму майже 4,7 мільйони гривень.
«На підставі зібраної доказової бази поліцейські повідомили про підозри у скоєнні кримінальних правопорушень чотирьом виконавцям злочинної схеми: двом чоловікам і двом жінкам. Їхні протиправні дії кваліфікуються за ч. 3 ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ч. 2 ст. 203-2 (Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) Кримінального кодексу України», - додали у поліції.
Дивіться нас на YouTube
Окрім цього, поліцейські довели причетність вказаних чоловіків до незаконного обігу наркотиків і зброї.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами