Ілюстративне фото
Дефіцит електроенергії в енергосистемі, як і раніше, присутній. Він не зникав і минулими днями, коли графіки були скасовані, пояснюють у АТ Чернівціобленерго.
Наші новини є у Facebook
Погодинних відключень 2 січня не було, бо у святкові дні традиційно зменшується споживання (здебільшого завдяки великому бізнесу), тому потреби краю в електроенергії зменшилися. Крім того, цими днями ще допомогла погода - сонячна активність сприяла виробництву відновлювальної енергії. Як відомо, на Буковині працюють три потужні сонячні станції.
Тому при однакових лімітах споживання у різні дні по-різному застосовуються/не застосовуються стабілізаційні графіки, кажуть у пресслужбі Чернівціобленерго.
Це залежить від погодних умов, обсягів генерації та потреби в електроенергії у конкретний час доби.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами