“Попередньо ми поспілкувалися із завідувачами амбулаторій і цікавилися, яке медичне обладнання їм необхідне для роботи у першу чергу. Відтак вирішили, що не будемо купувати однакове для всіх, а для кожної з амбулаторій придбаємо різні види обладнання для покращення умов функціонування їх фізкабінетів”, – пояснив ІА АСС Олексій Грушко, голова громадської організації “Буковинська агенція ініціатив та розвитку”.
![Медзаклади Мамализької ОТГ одержали нове обладнання Медзаклади Мамализької ОТГ одержали нове обладнання](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/05/23/10024/obladnannia.g.jpg)
![Медзаклади Мамализької ОТГ одержали нове обладнання Медзаклади Мамализької ОТГ одержали нове обладнання](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/05/23/10024/obladnannia2.g.jpg)
![Медзаклади Мамализької ОТГ одержали нове обладнання Медзаклади Мамализької ОТГ одержали нове обладнання](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/05/23/10024/obladnannia23.g.jpg)