Подивитись на барвисте диво приїжджають туристи не лише з усієї області, а й різних міст України.
Щоранку удосвіта господар поля Олександр Стратійчук виїжджає на роботу, щоб доглядати за квітами разом з у усією своєю родиною . Цією справою він займається вже 12-ий рік. Ідею привіз із Нідерладнів, де працював разом із дружиною. Найважче, каже, підготувати поле. На це потрібно декілька місяців. Висадити квіти - не так складно.
"Таке поле можна висадити за годин 8-9. Це три людини – один за кермом трактора, один – на саджалці регулює розмір і кількість цибулині третій – ящики підносить", - каже Олександр.
Понад сорок видів тюльпанів висадили господарі цьогоріч, щороку поповнюють колекцію лише останніми трендами з Голандії.
Крістіна Стратійчук, господиня тюльпанового поля: "Обираємо не лише те, що подобається, а те, що модно, оскільки стежимо за останніми тенденціями з-за кордону."
Чернівчанка Віолетта з родиною – уперше приїхала на буковинське тюльпанове поле. Каже – досі щось схоже бачила лише у Голандії.
Віолетта Ткачук, "Була у Голандії, немає такої краси, що то є рідне! Ми неймовірне вражені, у дитини неймовірні емоції! Там неймовірно, але вони якісь штучні, суто європейські, якісь такі однакові, а тут – наші якісь різні – один менший, один більший. То – за кордоном, то чуже, не наше."
Подивитись на тюльпани приїжджають когорти туристів . Школярі першої Чернівецької гімназії не пошкодували про екскурсію.
Олександра, учениця гімназії №1: "Мені дуже сподобались ось ці – темно-рожеві, фіолетові тюльпани, тому що в них насичений колір і гарні пелюсточки."
Тюльпанове поле квітнутиме ще декілька тижнів. У мріях господарів – висадити поруч із тюльпанами - поле півоній.
Майя Гуменна, Максим Козменко, Інформаційне агентство АСС
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами