За тиждень роботи сюди надійшло 24 звернення, 18 з яких вже розглянули, про це Медіа агентству АСС розповіла Ольга Ходоба, директорка Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОВА.
Раніше ми вже повідомляли, які послуги надають в офісі:
- первинне консультування військовослужбовців та членів їхніх сімей, визначення проблеми, підготовка плану дій для її вирішення;
- формування пакета документів, комунікація із відповідальними органами, передання документів для прийняття рішення;
- психологічний супровід та детальне роз’яснення з питань проходження військової служби та участі у зоні бойових дій;
Отримуйте новини в Telegram
- допомога близьким та родинам військовослужбовців у розв'язанні проблемних питань, пов’язаних з проходженням військової служби, участі в бойових діях, отримання соціальних пільг та гарантій;
- безкоштовний адвокатський супровід з питань правового захисту та відновлення прав військовослужбовців.
«Людина звертається до нас лише з одним питанням, а ми консультуємо її зі всіх можливих проблем стосовно соціального захисту», - розповіла Ольга Ходоба.
Отримати допомогу у Департаменті можуть люди:
- які є членами сім’ї військовослужбовця,
- якщо будь-який родич є учасником бойових дій або вже демобілізований,
- якщо ви член сім’ї загиблого захисника або воїна, який перебуває у полоні, а також якщо ви ветеран війни або особа з інвалідністю внаслідок війни.
Наші новини є у Facebook
Для того, щоб звернутися за допомогою, не обов’язково приходити в офіс. Більшість послуг можна отримати онлайн. Для цього також потрібно мати будь-який документ, що підтверджує статус учасника бойових дій, наприклад, військовий квиток. В першу чергу треба обов’язково знати назву військової частини. Також потрібні документи, які підтверджують особу.
Ольга Ходоба розповіла: «Ми розробили певні інформаційні матеріали, а саме флаєри зі всіма важливими посиланнями. Там є всі потрібні вебпортали й контактні дані органів публічної влади Чернівецької області. Переважно ми зробили це для внутрішньо переміщених осіб, щоб їм було легше орієнтуватися у незнайомому місті. Також ми зробили дорожню карту учасника бойових дій, яка допоможе військовим та їх сім'ям знайти відповіді та найпоширеніші питання».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами