Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.
Попередньо, 10 липня, у Мінрегіоні відбувся розгляд проектів, спрямованих на розвиток медицини у сільській місцевості. Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко (голова комісії затвердження проектів), у ході заходу зазначив, що першочергова вимога до проектів – нова якість медичних послуг і впровадження телемедицини у сільській місцевості. В рамках реалізації субвенції, регіонами вже запропоновано будівництво 506 медзакладів первинки на суму – понад 3 млрд. грн. Це заклади моно-практики з 1 або 2 лікарями (305 об’єктів) та групової практики на 3-7 лікарів (201) з житлом і без житла. Якісна первинка – це ще й оптимальна інфраструктура навколо і, насамперед це стосується якісного швидкісного інтернету не лише в амбулаторіях, а й всіх соціальних об`єктів.
Читайте також: Друга хвиля медреформи: Національна служба здоров'я оголосила дедлайн подачі заяв
Для Чернівецькій області комісія затвердила 25 об'єктів – амбулаторій загальної практики сімейної медицини у сільській місцевості, які плануються побудувати у 2018 році. Будівництво проводитиметься за кошти субвенції з державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів.
Олександр Фищук спільно із заступником Ігорем Богатирцем та з фахівцями обговорили технічні аспекти будівництва сільських амбулаторій, співфінансування будівництва, підготовку технічно-кошторисної документації.
30 липня голова обласної державної адміністрації запланував зустріч з головами райдержадміністрацій, об'єднаних територіальних громад щодо впровадження ключових реформ, зокрема змін у сільській медицині.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами