Порівнюючи з аналогічним періодом 2020 року, пропозицій роботи поменшало на 49,9%, пише ІА АСС з посиланням на Чернівецьку ОДА.
Середній розмір заробітної плати всіх вакансій складає 7363 гривень, у 2020 році було 6433 гривень. Майже 60% вакансій – із заробітною платою вище мінімальної.
«Більшість вакансій у Чернівецькій області – на підприємствах переробної промисловості (17,3%), закладах охорони здоров’я (13,2%), транспортному господарстві (12,9%), гуртовій та роздрібній торгівлі (10,6%), освітніх установах (8,8%)», – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Читайте також всі новини Чернівців.
Серед поданих вакансій найбільша потреба роботодавців у кваліфікованих працівниках – 22,1%. Це швачки, верстатники, електромонтери, слюсарі, електрогазозварники. Ринок праці потребує фахівців (бухгалтерів, фармацевтів, вихователів та фельдшерів), таких вакансій 17%.
Потрібні робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – це водії, трактористи, оператори АЗС, таких вакансій понад 12%.
На 11,8% пропозицій потрібні працівники сфери торгівлі та послуг: продавці, кухарі, соціальні робітники та молодші медичні сестри.
10% вакансій для професіоналів: лікарів, вихователів дошкільних навчальних закладів, інженерів, вчителів-дефектологів, молодших наукових співробітників та провізорів.
Водночас майже 12% вакансій не потребують додаткових умінь, компетенцій та освіти – це найпростіші професії, зокрема, підсобні робітники, прибиральники службових приміщень, кухонні робітники та комірники.
Станом на 16 березня 2021 року кількість актуальних вакансій складає 568 одиниць.
Наші новини є у Facebook
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами