Найбільша кількість працевлаштованих іноземців з Румунії – 19 осіб, з Туреччини – 11, з Індії – 3, по двоє осіб з Молдови, Туркменістану та Італії. На Буковині також працюють громадяни Греції, Держави Ізраїль, Азербайджану, Білорусі, Польщі, Грузії, Великобританії та Данії, пише ІА АСС з посиланням на Чернівецьку ОДА.
«За цей час від роботодавців надійшло 14 заяв про скасування дозволів. Це здебільшого пов’язано із закінченням контракту або припинення діяльності», – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Найбільша кількість іноземців – 23 особи – працевлаштовані на керівні посади. Це генеральні, фінансові та комерційні директори, які займаються будівництвом житлових та нежитлових будівель, працюють в оптовій та роздрібній торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами та лісоматеріалами, займаються виробництвом щитового паркету, електроенергії, програмного забезпечення.
Читайте ще: Водії та охоронці: яку роботу на Буковині пропонують демобілізованим військовослужбовцям
8 менеджерів здійснюють діяльність в торгівлі, зокрема деревиною, будівельними матеріалами, санітарно-технічними матеріалами, автомобілями. Один з менеджерів працює у сфері ресторанного бізнесу та надання послуг з мобільного харчування.
Механіками з допоміжного обслуговування наземного транспорту працюють 8 іноземних громадян. Три заступники директорів займаються наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, а також здійснюють діяльність в сфері туризму.
Іноземці також працюють: адміністратором у сфері ресторанного бізнесу та надання послуг з мобільного харчування, помічником керівника, завідувачем виробництва борошняних та кондитерських виробів та оператором устаткування з переробки деревини.
Наші новини є у Facebook
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами