Виїзні тестування відбуваються анонімно і добровільно.
У краї запроваджено пілотний проект щодо проходження анонімного, добровільного тестування вчителів. Участь у ньому педагоги беруть лише за бажанням.
- Департаментом освіти і науки було прийнято рішення проводити тестування вчителів за завданнями зовнішнього незалежного оцінювання, - розповіла Інформаційному агентству АСС Любов Якименко, працівник Центру якості освіти Чернівецької області. - Минулого навчального року під час курсів підвищення кваліфікації проводили ЗНО для вчителів. А цьогоріч організовано добровільне, анонімне тестування на базі Новоселицького, Кіцманського районів та Мамалигівської ОТГ.
Наразі анонімно зареєструвалися 163 вчителі: у Кіцманському районі – 47, у Новоселицькому – 116.
Читайте ще: Середній бал на ЗНО - 63. Буковинські ЗОШ очолюють антирейтинг шкіл
2 листопада на базі Новоселицької гімназії уже провели тестування з історії України, а 3 листопада – з української мови і літератури. Під час першого і другого тестування були присутні по 19 осіб.
- Загальні враження від тестування дуже позитивні. Хоча вчителі хвилювалися, проте склали тести непогано. Озвучувати результатів я не маю права, бо тестування анонімне, - зазначає Любов Якименко. – Після тестів методисти управління освіти працювали з учителями над помилками, обмінювалися досвідом підготовки учнів до ЗНО. Педагоги зізналися, що такий досвід для них дуже потрібний.
Вам буде цікаво: Важливо! Особливості ЗНО і ДПА 2017 року: на що слід звернути увагу
Таке ж анонімне і добровільне ЗНО проводиться щовівторка для тих учителів, які проходять курси підвищення кваліфікації. Але бажаючих взяти участь у ньому наразі не було.
- Ніхто не має права змусити учителя складати тести, - каже Любов Якименко. – А самі педагоги чомусь не зголошуються. Від вересня склав ЗНО лише один вчитель біології. Та, сподіваємося, бажаючих буде більше.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами