Фото: ГУ ДСНС у Чернівецькій області
Причиною займання стало коротке замкнення електромережі в одній з кімнат квартири. Власниця помітивши пожежу, викликала рятувальників, інформує Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області, пише Медіа агентство АСС.
Під час пожежі утворилося сильне задимлення, виникла загроза для життя людей. В одній із квартир рятувальники виявили двох дітей, які через сильне задимлення не могли покинути приміщення. Вогнеборці допомогли дітям вийти з будинку в безпечне місце. Надалі дітей госпіталізували з ознаками отруєння чадним газом. Пожежу ліквідували на площі 50 кв.м.
Дізнавайтесь інші новини Буковини
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами