Фото ілюстративне, АСС
Чернівчан закликають не викидати новорічні ялинки у звичайні сміттєві баки. Як відомо, викинуті у смітник ялинки вивозитимуть на полігон і спалюватимуть, що є шкідливим для екології, пише Медіа агентство АСС.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Натомість є контейнери для великогабаритного сміття, куди можна відносити ялинки. Таких у місті є близько пів сотні. У міській раді Чернівців оприлюднили адреси контейнерів:
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами