Як повідомив заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк, постамент розмістили на нову гранітну основу – це не лише укріпило конструкцію, але й надало їй кращого вигляду.
Посадовець також зазначив, що незабаром ремонт цього скверу вже завершать. Нагадаємо, там проводять благоустрій території: демонтують старі елементи та покриття, стелять нову плитку, встановлюють лавиці, освітлення, висаджують кущі, дерева.
Медіа агентство АСС є в Instagram
На ці роботи планують витратити 2,5 мільйони гривень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами