Це витрати на харчування, розміщення та забезпечення побуту переселених громадян, придбання продуктів та побутової техніки, а також допомога колегам-газовикам із Харківської та Сумської області. Про це МА АСС повідомили у пресслужбі компанії.
Для захисників України компанія закупила та поставила одягу, взуття, медикаментів і медичних засобів, продуктів та різної техніки на 3,5 млн гривень. На передову передали 15 одиниць автомобілів компанії.
Нагадаємо, на запит військових відреагували й працівники АТ «Чернівцігаз». Газовики зібрали кошти в сумі 1,3 млн грн, за які було придбано та передано до ЗСУ два автомобілі та два дрони.
Станом на сьогодні загальна сума підтримки складає 8,3 млн грн, уточнюють в «Чернівцігаз».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами