На початку року підприємці Калинівського ринку пікетували Чернівецьку ОДА
Люди виступали проти касових апаратів. На їхню думку, це ніяк не сприяє розвитку країни, а навпаки - вбиває спрощену систему оподаткування та обліку, вводить непомірні штрафи, чим знищує малий та середній бізнес. Раніше підприємців Калинівського ринку підтримали у Чернівецькій міській раді.
.Жителі Заставнівщини вимагали переглянути перспективний план
Під стіни Чернівецької ОДА прийшли мешканці сіл Дорошівці та Товтри. Вони не схотіли, аби їхні села приєднували до Вікнянської сільської ради. Мовляв, відсутнє пряме транспортне сполучення, а відстань від Дорошівців до Заставни натомість всього лише 9 кілометрів. Люди вимагали, аби Товтри та Дорошівці увійшли до складу Заставнівської ОТГ.
.Працівники санаторіїв у Садгорі, Красноїльську та психлікарні Чернівців засудили ліквідацію їхніх закладів
Мітинг колишніх працівників ліквідованих протитуберкульозних санаторіїв відбувся біля будинку з левами. 4 лютого, на сесії Чернівецької обласної ради депутати підтримали рішення про ліквідацію комунальних закладів. Фахівці наголосили, що хворі не залишаться без медичної допомоги, адже санаторій «Садгора» передбачав оздоровлення, а лікувальні послуги надають спеціалізовані відділення і диспансери.
.Батьки вимагали від влади очного навчання для дітей
Близько пів сотні людей зібралися на мирну акцію протесту біля стін Чернівецької ОДА. Вони вимагали, аби в школах «червоної» зони діти вчилися очно, а не дистанційно. Кажуть, діти не можуть зосередитися і зрозуміти, чого від них вимагають. Крім того, доводиться комусь із батьків сидіти вдома..
Шини на вулиці Кобилянської: попри замінування мерії активісти провели мирну акцію
Біля Ратуші планувалась акція проти бездоріжжя. Активісти прийшли, проте стати ближче до міської ради не змогли. Тому тимчасово виклали шини на початку вулиці О. Кобилянської. Із старої гуми збудували велику гору – ніби могила усіх розбитих коліс. А згодом під музику пройшлися площею з труною із шинами у ній.
.Протест із музикою: мерію пікетували власники ресторанів та організатори свят
Мирну акцію протесту влаштували для того, щоб змусити владу з 10 червня відкрити ресторани та дати вижити галузі. Зробили це гучно – з музичними інструментами. До мітингувальників вийшов міський голова Олексій Каспрук. Він повідомив, що будь-які пом`якшувальні заходи може дозволяти виключно обласна комісія ТЕБ та НС.
.Ми не раби: під ратушею почався мирний мітинг за скасування карантинних норм
Близько тисячі чернівчан - підприємці ринків міста, перевізники, працівники закладів громадського харчування, спортзалів, салонів краси - вийшли відстояти своє право на гідне існування і працю, закріплені Конституцією України. .
Відкрийте школи та садочки: до мерії прийшли батьки з вимогами
Кілька десятків людей заявили про своє невдоволення дистанційним навчанням у школах, обмеженням у громадському транспорті та закриттям закладів харчування. Зокрема, участь у мирному протесті 29 серпня взяли вчителі, батьки та діти, а також кілька представників бізнесу.
.У листопаді представники ресторанного бізнесу вимагали у обласної влади рівності між усіма субєктиами господарювання, а не обирати кому працювати, а кому ні. Чому супермаркети, ринки та магазини функціонують, а заклади харчування обмежують у роботі. Працівники доводили, що слід навчитись жити з вірусом і дотримуватись санітарних норм. А заборона лише паралізує галузь, і натомість не призведе до жодних позивних зрушень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами