Більше сотні строковиків прийняли у Чернівецькому прикордонному загоні.
Востаннє солдати строкової служби служили тут вісім років тому. Місцеве командування молодим поповненням залишилось задоволеним.
23-річний дипломований міжнародний економіст, а тепер і строковик Михайло Крилюк вирішив піти в прикордонники, як батько. Михайло Крилюк, військовослужбовець: Я виріс з батьком, батько – військовий, для мене військова справа не чужа.
Перед приїздом до Чернівецького загону строковиків навчали основам військової справи. Михайло Крилюк, військовослужбовець: Насамперед вчили стройовою ходити, щоб гарно присягу скласти, батькам показати. І вчили самі поняття прикордонної служби, тактику ведення бою.
Батько-прикордонник за сина – спокійний. Ілля Крилюк, батько солдата строкової служби: Як налаштовував? Служи, хлопче, як тато служив. Нема чого хвилюватись, крепкі хлопці мають служити.
Важко відпустити коханого Тетяні. Тетяна: Нехай додому їде.
Усього у Чернівецькому прикордонному загоні проходитимуть службу більше сотні строковиків, переважно із Чернівецької та Франківської областей. Востаннє строковиків тут приймали 8 років тому. Прикордонна служба досі співпрацювала лише із військовослужбовцями за контрактом. Тепер їхні сили потрібні на Сході. Строковики допомагатимуть стежити за державним кордоном на Заході – вже сьогодні усі роз’їдуться на застави. Павло Лисак, начальник Чернівецького прикордонного загону: Буде ознайомлення з державним кордоном, отримання зброї. Ознайомлення не лише з ділянками кордону, а по тилових напрямках. Вони будуть нести службу з офіцерами. Ми їх будемо залучати до служби у прикордонних нарядах.Попереду в юнаків – 21 день навчання. Під охороною прикордонників у Чернівецькій області - понад 400 кілометрів державного кордону, крім цього ділянки в сусідній Франківській області.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами