У гірських районах Івано-Франківської області випало до півметра снігу. Про це повідомив керівник Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимир Фригович, передає "Укрінформ".
"На Пожижевську покрив снігу сягає 47 см. Сніг в Карпатах падав усю ніч", - зазначив він.
Зі слів Фриговича, в Карпатах сніг з дощем прогнозують ще на день. Втім, з 21 березня очікують значне потепління. Температура повітря вночі підніметься до +6 , а вдень – до +16 тепла.
Читати ще: Сьогодні День весняного рівнодення.
За інформацією управління ДСНС в області, сьогодні в горах у зв'язку зі снігопадами та хуртовинами у високогір'ї Iвано-Франкiвської області зберігається значна трирівнева лавинна небезпека.
Наталя Діденко на своїй сторінці у Фейсбук написала: "З 21 березня поступово до нас почне надходити тепле повітря. Першими його прийматимуть мешканці західної частини України. 22 березня вже практично скрізь буде тепло.
Львів"яни, Івано-Франківці, Чернівчани, Рівненці, Лучани, Ужгородці, Тернополяни та Хмельниччани! Потерпіть оце холодне знущання метеорологічне ще зовсім трохи.
Бо завтра до вас рвоне таке приємне тепло, що ви забудете про сьогоднішній сніг (у кого йшов) та оці нулі з мінусами.
Завтра в Західній Україні очікується +10+16 градусів!
Потепліє практично повсюди, +8+13 градусів. Є цікаві погодні нюанси цього тижня.
21, 22, 23 - День Метеоролога, 24 березня - в Україні домінуватиме тепла погода.
А якраз наступними вихідними, 25-26 березня, за попередніми прогнозами, очікується знову це синоптичне свинство, похолодання.
Проте воно повинно бути короткочасним.
Тому поки що мріємо про найближчу перспективу, про потепління, яке заходить в Україні з вівторка.
Плануйте справи, прогулянки, одяг, взуття, вазони поки що рано виносити на балкон, але обпатрати старі листочки - якраз, хтось починає займатися першою розсадою. Ще вичитала, що треба ранньою весною якраз захищати сад від сонця, як це не дивно звучить. Бо суттєві стрибки температури спричиняють на деревах сонячні опіки: вдень може сонце "рвонути" до +15+17, а вночі відбувається різке охолодження навіть до нуля.Тому клітини кори не витримують, відмирають, оголюється частина дерева і, як результат, порушується рух соків та навіть чіпляються рослинні хвороби.
Бережіть себе, дерева, квіти та майбутні бурячки" - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами