Слухач: в таких умовах розвивати туризм – респект начальнику. Розвивати туризм при таких грошах – тут критикувати нема за що.
Володимир Фурдига: Слава Богу, цього року нам вперше виділили мільйон, ми мали можливість представити область не тільки на внутрішніх виставках, але й поїхали у Берлін, показали себе. Мали можливість поспілкуватися з людьми, які хочуть до нас їхати. Були у Варшаві, і в інших містах Польщі. Нас пізнають. Проблема одна – сполучення. Але це проблема велика. Чернівці – як острів. Ми звертаємося до всіх. Просимо відновити потяг в Ужгород, щоб об’єднати всі Карпати. Щоб закарпатці поїхали у Чернівці, а ми поїхали і в Ужгород, і у Львів. А нам кажуть, що це нерентабельно. Не може бути так. Ми маємо це зробити. Чому одні можуть, а ми не можемо?. Чому з Тернополя потяги є, а від нас немає? Як це ми не можемо дістатися до східних міст? Це просто ненормально.
Людмила Григорчук: Я згідна з вами, але чому лише слова є, а дій немає?
Володимир Фурдига: Треба йти у міністерство, треба щось робити. Ми всі маємо це зробити. Ми все можемо, але спільно. Ми мабуть недостатньо працюємо. Значить треба більш інтенсивніше працювати.
Людмила Григорчук: Наїжджати?
Володимир Фурдига: Так, наїжджати.
Нагадаємо, ми вже писали, що Чернівці у залізничному полоні.
Читати ще: Важко дістатися, але є що подивитися: у ТСН розповіли про Чернівці.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами