Діє товариство задля того, щоб активізувати суспільство. А для цього потрібна ідея, кажуть організатори «Аналітика», і цьому має навчатися саме молодь. Чим більш активною буде молодь, тим більше шансів через 5 – 7 років отримати активне суспільство, впевнена голова товариства Любов Назарко, з якою поспілкувалися журналісти Інформаційного агентства «АСС».
Чим займається Політологічне наукове товариство «Аналітик» та якою є основна мета його створення?
- Основним нашим завданням є підвищення політичної компетентності студентів та школярів. Ми стараємося зробити все для того, щоб розбудити інтерес молодих людей брати активну участь у політиці. Наші учасники організовують та беруть участь у різних конференціях, тренінгах, презентаціях та дискусійних клубах.
Як багато у вашому товаристві учасників, та хто займається організацією всіх заходів?
- Наразі «Аналітик» нараховує 16 учасників, проте ми завжди відкриті для співпраці з творчими, амбіційними людьми. Ми працюємо злагоджено та командно, кожен має певні функції. У нас є люди, які відповідають за контент в соцмережах та медіа супровід, проте перед кожним заходом учасники самі вирішують, хто хоче шукати чи аналізувати інформацію, хто буде її представляти, а хто займеться організаційними моментами.
Читати ще: Впливовий АССпект: На виборців впливають через телебачення і соцмережі.
В Україні важливою і актуальною є тема виборів. Чи проводили, ви заходи присвячені цій темі?
- Звичайно, першим нашим заходом, де ми обговорювали та висловлювали свої думки стосовно актуальної на той момент теми передвиборчого періоду, був «Аналіз передвиборчих програм». На черговому засіданні студенти аналізували переваги та комунікативні стратегії кандидатів на президентських виборах у другому турі під назвою «А тепер за кого?». Також ми часто проводимо різні дискусії з членами товариства.
А на яку тему відбулася ваша остання дискусія ?
- Ми проводили міні-воркшоп у форматі симуляційної гри, де уявили себе лідерами політичних партій з різними ідеологіями, проаналізувавши переваги та недоліки кожної з них. Також наше товариство долучилося до дискусії у форматі світового кафе на тему: «Соціальні мережі: розвиток чи деградація» організованої Студентським Дискусійним Клубом Профбюро ФІПМВ, у наш час ця тема надзвичайно актуальна, адже молодь все більше часу проводить в соцмережах і варто задуматися, коли це іде на користь, а коли варто відставити телефони в сторону. Проте ми впевнені, що далі – ще цікавіше!
А як надалі ви плануєте розвивати товариство, чи маєте якісь ідеї, щодо його вдосконалення?
«Аналітик» - активні, невтомні, сповнені нових ідей студенти. Розвиватися та вдосконалюватися – те, заради чого ми об’єдналися. Надалі ми плануємо проводити все більше заходів у школах міста, показувати фільми, проводити ігри, які будуть мотивувати і залучати дітей до активної громадянської діяльності. Проводити опитування та різні акції на вулицях міста. Впроваджувати нові рубрики на сторінках соцмереж. Також в перспективі є співпраця з іншими політологічними товариствами, вихід на Всеукраїнський рівень.
Чи можна десь почитати актуальну інформацію про товариство?
У нас є офіційна сторінка у Facebook та Instagram, які ми періодично оновлюємо та даємо звіт про нашу роботу, та те, чим займаються учасники товариства. Приєднуйтесь і ми покажемо більше! За молоддю – майбутнє. Вдосконалюйте себе, вдосконалюйте країну!
До теми: Про європейську інтеграцію говорили в день народження кафедри політології.
Автор: Жанна Лахман.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
http://aaa-rehab.com
Jamesmum