На початок грудня «Видавництво 21» підготувало ще один путівник, який приємно здивує читачів несподіваною і цікавою темою - свято Маланки.
Путівник «Буковинські Маланки» - проект видавництва, в якому вперше подано маланкування як одну з найдавніших автентичних традицій Чернівеччини з акцентом на своєрідності святкування у різних районах, населених пунктах. Автор тексту Ірина Пустиннікова розповідає про маланкування, враховуючи етнокультурний, географічний, історичний контексти.
Путівник веде маршрутом найяскравіших «маланок» Чернівецької області, серед яких - у герцаївському, новоселицькому районах і, звісно, найвідоміші Красноїльська, Вашківецька, Бесарабська маланки.
Вам буде цікаво: Boroda Cinema зняла відео про Маланку 2016
Фотографії авторства Ірини Пустиннікової та Максима Козменка, якими оформлене видання, передають неповторну, соковиту, колоритну атмосферу одного із найдревніших свят не лише на Буковині, а й в Європі.
Путівник «Буковинські Маланки» сприятиме розвитку туристичної галузі у регіоні, адже саме завдяки Маланці Чернівецька область упродовж різдвяно-новорічних свят може стати туристичною меккою і для українських, і для зарубіжних мандрівників.
Читати ще: У Чернівцях для атовців намаланкували майже 19 тисяч гривень
Про що ця книга: «Цей путівник - про найемоційніше народне свято, яке збереглося в Україні. Про Маланку».
Чому її варто прочитати : «Без Маланок Чернівеччину пізнати неможливо. Доторкніться до звичаю, котрий старіший за Хотинську фортецю чи церкву в Лужанах. Маланка - чи не найголовніший скарб регіону. Переберія сягає корінням ще язичницьких часів, коли люди відзначали завмирання зимової природи перед весняним відродженням».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами