При цьому порушники використовували різні схеми виманювання грошей. За вказані дії зловмисникам загрожує до трьох років обмеження волі, пише Медіа агентство АСС з посиланням на відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Зокрема, у 26-річної жительки Чернівців шахрай виманив гроші, коли заявниця перейшла через посилання на Інтернет-платформі для придбання побутової техніки. З її рахунку зняли 8 тисяч гривень, однак замовлений товар жінка не отримала, а продавець не виходить на зв'язок.
Цього ж дня чернівчанка звернулася на спецлінію «102» і заявою про те, що до неї зателефонував незнайомець та під приводом надання благодійної допомоги незаконно викрав 20 тисячами гривень.
А 40-річна жителька с. Просіка добровільно надала доступ до свого облікового запису у банку шахраям, які здійснили переказ коштів на іншу картку у сумі 40 тисяч гривень.
До жительки с. Драченці на Телеграм-канал надійшло повідомлення про отримання соціальної допомоги у зв’язку із війною. Жінка перейшла за запропонованим посилання. Після цього у неї зняли з рахунку 15 тисяч гривень.
Медіа агентство АСС є в Instagram
За цими фактами поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Наразі проводяться досудові розслідування.
Правоохоронці нагадують буковинцям про необхідність перевіряти інформацію про нарахування чи списання коштів з рахунків. Також громадяни повинні пам’ятати про те, що не потрібно розголошувати, переходити за сумнівними посиланнями та надавати свої персональні дані, до яких належать:
- термін дії банківської картки;
- PIN-код;
- слово-пароль;
- cvv2-код.
Дізнавайтесь інші новини Буковини.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами