20-го листопада 1959-го року прийняли «Декларацію прав дитини». Потім, в 1989-му році, також 20-го листопада всесвітнім співтовариством була прийнята «Конвенція прав дитини» та питання з єдиної для всіх датою святкування цього дня було вирішено само собою.Тепер в офіційних документах всесвітньої організації об’єднаних націй фігурує саме ця дата, пише Ділова мова.
У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 7 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігерії, де жінки народжують в середньому 8 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 1 дитина на одну жінку.
Свято - Всесвітній день дитини - виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року.
Читайте ще: Шкільні канікули в 2018-2019 навчальному році: розклад і дати
Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
Дуже характерно, що саме 20-го листопада відзначають своє професійне свято - «День педіатра» - і дитячі лікарі, які дбають про здоров’я наших дітей.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами