Про європейський тур "Спадку нації" автори фільму звітують у соцмережах.
Олександр Ткачук розповів, що показ на Валонщині відбувався в унікальному місці. В приміщенні місцевого малого театру, яким володіють валоно-бандерівці Ролан і Ані(украінка за походженням).Спеціально до показу вони розфарбували приміщення в кольори червоно-чорного стягу.
На показі були переважно бельгійці-франкофони. Після фільму організатори показу їх частували смачнющими голубцями.
Нагадаємо, покази документального фільму, присвяченого українській вишиванці, «Спадок нації» пройшли в кількох містах Бельгії, зокрема, в культурному центрі святої Софії (так званій Українській домівці) у Льєжі та на Валонщині.
Вам буде цікаво: Попит на українські вишиванки зростає з року в рік: скільки коштує патріотична мода
Режисери Леся Воронюк і Олександр Ткачук розповідають про етнографічні особливості національної української вишиванки, традиції, і все це загалом, пов’язане з реальними історіями людей різних поколінь, для яких вони є оберегом та символом, пише Радіо Свобода.
Як пояснюють творці фільму, особливий наголос ставиться на вишиванці, як символі нескореності та боротьби українців за свободу й незалежність, включно із нинішнім протистоянням російській агресії.
Перед цим відбулися тури з показом «Спадку нації» в п'яти містах Німеччини, нині – Бельгія. На черзі – Франція, Іспанія, Греція, а також Канада й інші держави, де мешкають великі українські спільноти.
Читати ще: Повним залом та бурхливими оплесками зустріли прем'єру "Спадок нації" в Києві
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами