Акціонерне товариство «Чернівцігаз» сплатило 113 мільйонів гривень податків у 2022 році. Про це Медіа агентству АСС розповіли у пресслужбі компанії.
«Сплачені податки, збережені робочі місця та безперебійне забезпечення буковинців природним газом - все це безпосередньо має відношення до безпеки й обороноздатності нашої держави
Від результатів роботи компанії залежать 234 тисячі сімей, які є побутовими споживачами газу та понад 3 тисячі підприємств, установ та організацій, що працюють в Чернівецькій області», - йдеться у повідомленні.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Відтак, попри повномасштабне вторгнення рф, АТ «Чернівцігаз» продовжило працювати та підтримувати економіку України. Зокрема, за минулий рік, «Чернівцігаз» сплатив 113 млн гривень податків та інших обов’язкових платежів. Бюджет Чернівців поповнився на 38,1 млн, а до державного надійшло - 74,9 млн гривень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами