Чернівецька студентка Леся Вакарюк розповіла Інформаційному агентству АСС свою історію на Київському Майдані під час Революції Гідності
Студентка Чернівецького Національного університету вирушила на Київський Майдан після побиття студентів у грудні. Спочатку дівчина волонтерила, потім була у самообороні Майдану.
Нагадаємо: 21 листопада - День Гідності та Свободи
"Що робимо? Їдемо у Київ. Треба показати нашій владі, що вони працюють для нас, громадян цієї країни. І от так побити? Це взагалі щось неможливе, розповідає Леся, - Вже на Майдані - потрібно віднести чай на барикади - без проблем. Відести одяг чи зробити щось поїісти - абсолютно нормально. Воно якось загортало, страшно не було. Бо ти знала, що біля тебе є вчителі, хлопці, нас вчили надавати першу допомогу. От той момент, коли тобі кажуть, що твоїх друзів вбили, напевне, він перевертає усе твоє життя. І ти розумієш - а що сидіти? Який толк сидути тут, у профспілці. Ми були в профспілці після перших сутичок , нам давали молоко від шкідливих газів. Але взяли все, щоб закривати рот та ніс, щоб не дихати тим. І ми почали роздавати маски і рукавички, і вже нічого не відчували. І потім так дивимось із дівчатами на руки , то було мінус 25, Грушевського, - і в нас шкіра вже була здерта, ми не відчували вже того. Ми збирали бруківку, видзвонювали усіх, кого можливо, аби вони везли шини, медичні засоби, потім ми з дівчатами везли те на Майдан. Допомоагали усім, що можливо", - згадує подіїї дівчина.
Читати ще: В Чернівцях пройде громадське віче до Дня Гідності
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами