Ілюстративне фото
На сайті Електронних петицій, Офіційного інтернет-представництва Президента України, зареєстрували петицію №22/174616-еп з вимогою звільнити Олесю Ілащук з посади посла України в Болгарії, пише Медіа агентство АСС.
Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Олеся Ілащук не має досвіду роботи ані у дипломатії, ані на державних посадах і досі позиціювалась як фахівчиня з сексології та дорогоцінних прикрас. Її призначення спричинило скандал у соцмережах та ЗМІ.
Міністерство закордонних справ стало на захист чернівчанки Олесі Ілащук та стверджує, що Олеся Ілащук має необхідну кваліфікацію для проходження дипломатичної служби.
Отримуйте новини в Telegram
Автор, ініціатор петиції - Артем Лиманський.
Дата оприлюднення: 27 грудня 2022 року.
«23 грудня Надзвичайним та Повноважним Послом України в Болгарії було призначено Олесю Ілащук.
Дане призначення викликало в українському суспільстві обурення. Вважаємо його помилковим, оскільки пані Ілащук немає досвіду дипломатичної роботи. Не можемо погодитись із поясненнями МЗС щодо призначення. Олеся Ілащук не просто не є кадровим дипломатом, а ніколи не мала жодного досвіду роботи пов’язаної з міжнародними відносинами, державним управлінням, політикою або суміжними сферами. За інформацією ЗМІ, уся її діяльність (психологія, сексологія) ніколи не мала жодного відношення до цих сфер.
Українсько-болгарські відносини є вкрай важливими. Болгарія це держава-член НАТО та ЄС, до яких Україна прагне вступити. Болгарія нещодавно погодилась надати Україні зброю і зараз є шанс розвинути співробітництво в оборонній сфері. Вважаємо, що у такий відповідальний момент, під час повномасштабної війни, послом України в Болгарії має бути більш професійна та досвідчена людина.
На підставі вищевикладеного, просимо Вас звільнити Олесю Ілащук та призначити нового посла України в Болгарії».
Читайте також всі новини Чернівців.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами