Влучити в рухому мішень, зберегти життя, затримати терориста, при цьому не нашкодити мирним мешканцям. Все це має вміти тілоохоронець. Свої навички охоронці демонструють на Чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців, який проходить у Чернівцях. Учасники змагаються не в спортивних залах, а просто неба. Судді кажуть, для того, щоб доказати, що вони морально готові вберегти життя не зважаючи ні на свідків, ні на натовп.
Іван впевнений в тому, що його команда переможе. Каже, готувалися до 20-ого чемпіонату України ретельно, а фінальною репетицією до цих змагань стала для хлопця робота на Євробаченні, де він охороняв переможця пісенного конкурсу, португальця Сальвадора Собрала.
Іван Левченко, тілоохоронець поліції охорони з фізичної безпеки м.Києва: «Коли виступала Джамала, охорона допустила прорив людини, яка вискочила на сцену, тоді ми зробили висновок, що ми переможця будемо вести в кільці, щоб ніхто до нього не пробрався, не злякав його»
Саме реальні навички та вміння, а не каскадерські витівки мають показати тілоохоронці на цьому чемпіонаті, впевнені судді. Адже з фізичною підготовкою у них все гаразд, але треба бути готовим виконувати свою роботу серед натовпу.
Нагадаємо, Чемпіонат тілоохоронців розпочався у суботу
Василь Вакуленко, головний суддя Чемпіонату України: «Перший чи другий раз вони беруть участь, то в них мадраж. То ми вивели їх на площі, щоб вони адаптувалися в натовпі працювати і щоб ті, хто називає себе терористами бачили, що у нас професійні охоронці і ще здоровий спосіб життя пропагуємо»
Чемпіонат України цьогоріч проходить в Чернівцях, триває три дні, має 8 етапів. Сьогодні – найвідповідальніший день, кажуть учасники, адже це остання можливість вирвати перемогу, та й стрільба, яку сьогодні демонструють, це майстерність, яка вимагає постійного вишколу.
Намагаються вирватися в лідери і єдина жіноча команда на цих змаганнях. Анна зізнається, свою роботу любить і отримує від неї задоволення.
Анна, представниця команди Управління державної охорони України: «Когда ты в безопасности и когда ты можешь помочь тем, кто рядом, это успокаивает, стабилизирует и стимулирует»
Загалом до Чернівців приїхали 25 команд, окрім українських, ще й тілоохоронці з Австрії, Молдови, Румунії та Болгарії. Чернівці виступають вперше.
Руслан Борюк, капітан команди управління поліції охорони Чернівецької області: "Ми обрали найкращих, хто бігає краще, хто стріляє і хто психологічно витриваліший"
Сергій Будний, президент федерації тіло охоронців України: «Тут немає професійних спортсменів, це правоохоронці, силові структури, це дає їм досвід, спілкування, і робочі моменти, які виникають під час охорони фізичних осіб»
Микола Осубський: охоронець Управління державної охорони України: Есть азарт, хочется показать себя лучше. + Все те навыки, которые мы отрабатываем, делаем, они нам пригодятся в любом случае
Щороку, кажуть організатори змагань, географія учасників Чемпіонату збільшується, а вміння учасників покращуються. Адже здорова конкуренція змушує тіло охоронців ще більше працювати над собою.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами