Затишні дворики Чернівців прикрашають настінними картинами. Художники працюють у трьох частинах міста, кожен обрав свій сюжет та працює у власній техніці.
Картину у вигляді старовинної поштової листівки на стіні будинку по вулиці Богдана-Хмельницького створює митець Олег Любківський. Він вже наніс контур: тут будуть Резидеція і Ратуша, сюжет – непростий, митець планує завершити картину до Дня міста. Головне – щоб не заважала негода.
Олег Любківський, художник: За вчора-позавчора я зробив малюнок, тепер можна спокійно фарбувати. Хочу, щоб в людей було враження, що це хтось з-під штукатурки відкопав, і зняв, а тут ніби було раніше.
Олександр Богомаз, художник: Нам дали цю стінку, виділили ,і сказали: отут, хлопці, можна, развлєкайтесь.
Ілюстрацію до міфу «Викрадення Європи Зевсом» на вулиці Вірменській створюють два київські художники. Їхня робота - в абстрактному стилі, вже майже завершена. Добре згодився і крюк у стіні.
Євген: художник: Це такий буде бик, така брутальна сила, яка викрадає дівчину, сумніваємось, чи Європу малювати дівчиною, чи старушкою.
Олександр Богомаз, художник: Це акріл ,фасадний акріл, просто з пігментами, воно гарно тримається, просто з пігментами, гарно виглядає.
Настінні картини – чудово доповнять міську архітектуру і прикрасять затишні чернівецькі дворики, вважають митці. Ще більше їх приваблює повна свобода дій. Такі дворики вже стали популярними у Європі. У Чернівцях спершу хочуть створити три картини, до дня міста вони символічно започаткують фестиваль стріт-арту.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами