Минулого року для фінансування Програми у бюджеті міста було закладено 900 тисяч гривень. Однак, ОСББ Чернівецької міської територіальної громади не користувались Програмою, оскільки не залучали та не готові були залучати кредити на енергомодернізацію своїх багатоквартирних будинків.
Отримуйте новини в Telegram
Про це кореспондентові Медіа агентства АСС розповів заступник директора, начальник управління фінансового забезпечення та публічних закупівель департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради Віталій Семенюк.
«Частина витрат, яку повинні були нести ОСББ, була непосильною для них через низьку платоспроможність більшої частини мешканців багатоквартирних будинків Чернівецької міської територіальної громади», - зазначили в департаменті інфраструктури.
Наші новини є у Facebook
Тому в департаменті вдались до аналізу місцевих програм інших міст України, які ефективно доповнюють Програму «ЕНЕРГОДІМ» Фонду ЕЕ, та передбачили новий механізм часткового відшкодування витрат у дієвий та прозорий спосіб підтримки співвласників багатоквартирних будинків, які енергомодернізують свої будинки.
«У бюджеті Чернівецької міської територіальної громади на 2022 рік вже заклали 6,5 мільйонів гривень на реалізацію програми, плануємо надалі активно працювати над тим, щоби збільшити суму видатків на ці цілі в міру надходження заявок від ОСББ на фінансування, оскільки в нинішніх умовах енергомодернізація будинків та житлово-комунальної сфери є одним із ключових пріоритетів у нашій роботі», - зазначив Віталій Семенюк.
Дізнавайтесь інші новини Буковини.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами