Такі результати показує Сьоме всеукраїнське муніципальне опитування, яке провела Соціологічна група «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту, пише Інформаційне агентство АСС.
Відтак, на запитання кореспондентів, чи схвалюєте ви діяльність таких державних та недержавних інституцій, як комунальні підприємства, 2% чернівчан відповіли, що цілком схвалюють, 35% - швидше схвалюють, 35% - швидше не схвалюють, 17% - зовсім не схвалюють, 10% опитаних не мали відповіді на це запитання.
Читайте також: Найгірші дороги, тротуари, водопостачання: за якістю життя Чернівці у кінці рейтингу
У рейтингу дослідники також визначили й індекс якості обслуговування та послуг у місті.
Відповідно до опитування, сукупне значення індексу виражає середнє значення рівня якості 22 виміряних послуг разом взятих, де 1 означає «жахливо», а 5 – «відмінно».
Тут Чернівці з показником 2,8 опинилися на передостанньому місці.
Відтак, чернівчан попросили оцінити рівень якості таких послуг та сфер у своєму місті, зокрема, таких як: тротуари, збір сміття, транспорт, медичні, освітні, спортивні та культурні заклади, соціальний захист тощо.
За результатами опитування, у Чернівцях містяни тротуари оцінили так: 1% - на «відмінно», 4% - «добре», 29% - «середньо», 25% - «погано», 41% - «жахливо», 1% - не мали відповіді.
Відтак, 46% чернівчан вважають дороги у місті жахливими, 30% - поганими, 18% - дали оцінку «середні», 6% - добре, 1% «відмінно», і 1% не знав, що відповісти.
Оцінювали містяни й транспортну інфраструктуру у Чернівцях. Зокрема, 1% чернівчани оцінили її на «відмінно», 16% - «добре», 34% - «середньо», 22% - «погано», 18% - «жахливо», 9% - не мали відповіді.
Щодо якості паркування у нашому місті, то лише 1% городян вважають його «відмінною», 6% - «доброю», 20% - «середньою», 31% - «поганою», 35% - «жахливою», 7% - не мали відповіді.
Також тільки 1% чернівчан на відмінно оцінив збір сміття у місті. 21% людей вважають, що сміття у Чернівцях прибирають добре, 39% - середньо, 19% - погано, 20% – жахливо, і 1% - не мав відповіді.
Запитали мешканців міста, як вони оцінюють водопостачання у Чернівцях. Так, згідно з результатами опитування, 2% оцінили на «відмінно», 42% - «добре», 29% - «середньо», 13% - «погано», 5% - «жахливо», 9% - не мали відповіді.
Своєю чергою, чернівчани дали оцінку і такій послузі, як опалення. Зокрема, 2% людей вважають, що вона надається «відмінно», 43% - «добре», 23% - «середньо», 13% - «погано», 7% - «жахливо», 11 – вагалися, що відповісти.
Серед іншого містян попросили оцінити рівень якості послуг та сфер у Чернівцях, зокрема, медичних, освітніх, спортивних та культурних закладах.
Зокрема, якість надання послуг у медзакладах Чернівців містяни оцінили на «відмінно» - 1%, «добре» - 20%, «середньо» - 37%, «погано» - 20%, «жахливо» - 14%, 7% не мали відповіді.
Дали оцінку чернівчани закладам культури у місті. Зокрема, 3% людей вважають, що вони працюють «відмінно», 31% - «добре», 28% - «середньо», 11% - «погано», 4% - «жахливо», 23 – вагалися, що відповісти.
Роботу шкіл та дитячих садочків у Чернівцях громадяни оцінили наступним чином, відповідно. Так, 1% та 2% чернівчан вважають, що вони працюють «відмінно», 37% та 34% - «добре», 29% та 26% - «середньо», 9% та 11% - «погано», 3% і 2% - «жахливо», 21% та 25% не мали відповіді.
Наші новини є у Facebook
Відтак, чернівчан просили оцінити доступ для людей з інвалідністю до різних установ, закладів та підприємств.
Лише 1% респондентів у Чернівцях відзначив цю категорію на «відмінно», 10% - «добре», 19 – «середньо», 35 – «погано», 28 – «жахливо», 8% - не мали відповіді.
Опитування проводилось у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19,196 респондентів. Терміни проведення - 12 травня - 3 червня 2021 року. Для забезпечення репрезентативності вибірки, було опитано по 800 респондентів в кожному місті незалежно від чисельності населення. Вибірка була розподілена у відповідності із поділом міст Центральною виборчою комісією на виборчі округи. Охоплені щонайменше 50 дільниць (50 попередньо відібраних точок) у кожному місті. Вони були обрані випадковим чином, відповідно до конкретного кроку. Для процедури відбору респондентів були використані випадковий маршрут і правило дня народження. Отримані дані були зважені по статі та віку з використанням національних статистичних даних.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами