У Чернівецькому обласному центрі служби крові працює 64 медпрацівники, пише Медіа агентство АСС. У приміщеннях давно не проводили ремонтних робіт. Нещодавно вдалося оновити половину відділення, а сьогодні відкрили іншу частину центру з сучасним ремонтом. Тепер і колективу і донорам буде комфортніше працювати та здавати компоненти крові у такому центрі.
Отримуйте новини в Telegram
«Все робимо для зручності наших донорів. Коли все охайно і чисто, то приємно і нам ходити на роботу і зустрічати людей, котрі прийшли здавати кров, плазму чи тромбоконцентрат. Під час війни важливо тримати запаси компонентів крові у достатній кількості. Це потрібно як для буковинських пацієнтів, так і для потреб ЗСУ. Адже ми виконуємо і мобілізаційні завдання», - каже Анжела Каланча, керівниця обласного центру служби крові.
Ремонті роботи допоміг реалізувати місцевий донор та благодійник Петро Скорейко.
Тепер медики із ще більшим ентузіазмом запрошують всіх до донорської справи, адже щоденно є потреба у першій групі крові негативного резус-фактора, оскільки на передовій її можуть переливати кожному без визначення групи крові бійця.
Донор рятує три життя – нагадують у центрі служби крові. Також йому визначають групу крові, резус-фактор, проводять біохімічні дослідження на визначення гепатиту В, С, ВІЛ та сифілісу.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами