Про це йдеться у повідомленні на сайті Чернівецької ОДА.
У неділю, 01 липня, аматорські колективи міста Чернівці та районів області, колективи-учасники з Польщі, Румунії та Угорщини пройшли від Центральної площі міста святковою ходою до Центрального парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.
Саме у парку на різноманітних локаціях, – біля фонтану, Центрального входу, скверу на центральній алеї Літнього театру – учасники фестивалю демонстрували фольклорні театралізовані дійства «Буковинське ярмаркування».
Читайте також: Чернівчани усю ніч переглядали короткометражки
Цьогоріч у фестивалі взяли участь колективи «Ястров’яце», «Давіденка» з Польщі, «Балада Гуморулуй», «Пятра Шоймулуй», «Плаюріле Пожоритей», «Солончанка» з Румунії, та «Шебештен Адам» з Угорщини.
Українські фольклорні традиції на фестивалі представляли народний аматорський оркестр народний інструментів Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля, народний аматорський театр фольклору «Оберіг» Застанівського районного палацу культури, театр фольклору «Родина» будинку фольклору села Ревно Кіцманського району, ансамбль троїстих музик будинку культури селища міського типу Берегомет Вижницького району, оркестри народних інструментів будинку культури села Опришени Глибоцького району, Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля, Путильського районного будинку культури, ансамбль народного танцю «Черемешина» будинку народної творчості та дозвілля міста Вашківці Вашківецької ОТГ, ансамбль «Юність» та оркестрова група ансамблю Центрального палацу культури міста Чернівці, театр народних традицій «Чернівчанка» Чернівецької міської громадської організації «Жіночий клуб» «Успішна Чернівчанка».
Відтак, в Літньому театрі парку відбувся гала-концерт учасників 29-ого фестивалю «Буковинські зустрічі».
Довідково. Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» був заснований у 1990 році в містах Ястров’є та Піла (Польща). Головний організатор, директор фестивалю - Збігнєв Ковальський. До Міжнародного фольклорного фестивалю «Буковинські зустрічі» Чернівецька область приєдналася у 1999 році.
Основна мета фестивалю - збереження та презентація народних традицій Буковини в середовищах переселенців з нашого краю у Польщі, Румунії, та Угорщині. Згідно цієї мети, «Буковинські зустрічі» тривають від травня до жовтня у цих країнах та в Україні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами