Захід організувала Федерація військово-технологічного спорту України, пише Медіа агентство АСС. Взяли участь представники Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України та компанії-виробники.
Такі змагання показують не лише вправність українських пілотів, а й на практиці дозволяють ознайомитися з інноваційними зразками та оцінити їхні можливості.
Отримуйте новини в Telegram
«Дрони важливі. FPV вартує 14 тисяч грн, а снаряд від танка – 5 тисяч доларів. І сам дрон може вивести з ладу цілий танк за 5 млн доларів. Це уже війна технологій. Тому нам слід щороку проводити по кілька таких турнірів, аби покращувати механізми та вправність пілотів. У другому кварталі 2025 року ми запланували провести змагання для підрозділів з кібербезпеки», - розповідає Олександр Філіпов, голова Федерації військово-технологічного спорту України у Чернівецькій області.
Це турнір став шостим з моменту створення Федерації. Він зміг об’єднати найкращих пілотів військових зʼєднань і розробників з усієї країни. Учасники демонстрували швидкість, точність і технологічність, а також обмінювалися досвідом і налагоджували нові професійні зв’язки.
Компанії-партнери «МТА» та «РОМА» проспонсорували 20 FPV-дронів для учасників та переможців.
Серед завдань було, зокрема, пролетіли з бойовим навантаженням 1 кілограм поміж перешкодами. Турнір відбувся у ФОК «Олімпія», про що пілотам повідомили в день змагань у цілях безпеки.
Перші два місця здобули гості: виробники FPV-дронів, третє місце – пілот з Чернівців.
Такі ініціативи мають особливе значення, адже такий досвід буде в пригоді на передовій.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами