З повідомленням про крадіжку електрогенератора до поліції звернувся представник громадської організації. Зі його слів, невідомий викрав мініелектростанцію, що стояла на балконі другого поверху одного з чернівецьких ресторанів. Своїми діями крадій завдав збитків майже на 42 тисячі гривень. Про це інформує Відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише Медіа агентство АСС.
Правоохоронці поліції встановили особу зловмисника – 19-річного жителя обласного центру. Правоохоронці затримали хлопця в порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. У зловмисника поліцейські вилучили викрадений електрогенератор.
Читайте також всі новини Чернівців
Слідчі поліції повідомили порушнику про підозру в скоєнні злочину, передбаченого частиною 4 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Також правоохоронці звернулися до суду з клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Наразі триває досудове розслідування. Поліцейські встановлюють всі обставини злочину.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами