17 лютого до реанімаційного відділення Хотинської центральної районної лікарні госпіталізували 67-річного жителя села Анадоли колишнього Хотинського району. У чоловіка діагностували переохолодження.
Про це повідомляє ІА АСС з посиланням на пресслужбу УДСНС у Чернівецькій області.
На даний час потерпілий перебуває у лікувальному закладі. Стан чоловіка задовільний.
Під час морозів одяг має бути із натуральних чи спеціальних матеріалів та передбачати щонайменше три шари:
- білизна (спідня білизна, колготки, шкарпетки, термобілизна);
- середній шар (светр, кофта тощо);
- верхній одяг (куртка, штани, шарф, шапка, рукавички).
Додатково потрібно подбати про зимове взуття із товстою підошвою. Воно має бути просторим, а не стискати ногу, щоби підтримувати нормальний кровообіг.
Ноги мають бути в теплі та сухості. У чоботи варто покласти теплі устілки, а замість бавовняних шкарпеток вдягнути вовняні.
Крім того, не одягайте металеві прикраси, адже вони дуже швидко охолоджуються і під час контакту зі шкірою можуть призвести до обмороження окремих ділянок шкіри та холодових травм.
Узимку організм використовує більше енергії, тому її потрібно частіше поповнювати. Перед виходом необхідно добре поїсти, бажано щось калорійне.
Якщо ж ви замерзли надворі – також з’їжте щось корисне. Якщо ви маєте намір провести кілька годин на відкритому повітрі, варто взяти з собою термос із підсолодженим гарячим чаєм або кавою, які дадуть змогу відігрітися.
Не вживайте алкоголь до виходу на вулицю та на відкритому повітрі, адже він тільки створює ілюзію тепла, а насправді призводить до його швидких втрат. Паління на морозі зменшує швидкість кровообігу в кінцівках, а отже робить їх вразливішими до морозу.
Дивіться нас на YouTube
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами