Зокрема, 20 серпня у селі Борівці Веренчанської територіальної громади сталася пожежа в житловому будинку. Пожежу уранці виявила власниця, помітивши дим з будинку. Жінка розуміла, що всередині можуть знаходитися її чоловік та син, тому одразу зателефонувала до Служби порятунку та покликала на допомогу сусідів. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області, пише Медіа агентство АСС.
Місцевим мешканцям вдалось ліквідували пожежу до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Всередині будинку вони виявили без ознак життя двох чоловіків, 1955 і 1977 років народження. Тіла загиблих направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Попередня причина пожежі — необережне поводження з вогнем під час паління.
Отримуйте новини в Telegram
Серед решти пожеж 5 упродовж вихідних було ліквідовано на відкритій території, 2 пожежі — в автомобілях та 1 — у житловому секторі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
