Інтрига про проекти-переможці зберігається до останнього
Адміністратори попередньо кажуть, великих порушень у голосуванні не зафіксували, агітацію за проекти називають звичайною конкуренцією.
Журналісти Інформаційного агентства АСС подивились, які з проектів наразі лідирують. Однак, інтрига щодо проектів-переможців зберігається до самого фіналу голосування, кажуть адміністратори голосування. З великих проектів більше тисячі голосів набрали: громадський простір (зона відпочинку) на Гравітоні, Багатофункціональний дитячий майданчик на перехресті вул. Будівельників та вул. Текстильників, Інноваційний освітній простір у школі № 2 ім. Ю. Федьковича.
Серед малих проектів лідирують зокрема: Створення інтерактивного, комфортного простору шкільного двору Чернівецької гімназії №2 , забезпечення пологового будинку інфузоматами - медичними приладами, які застосовуються для контрольованої доставки рідин в організм пацієнта.
Про перебіг голосування Інформаційному агентству АСС розповіла Христина Помогаєва, спеціаліст відділу інформації та зв'язків з громадськістю міської ради.
«Сьогодні останній день, коли можна голосувати за проекти "Бюджету ініціатив чернівчан". Електронна система працюватиме до 23:59! Пункти для голосування працюватимуть до 18:00!».
«Чернівчани цього року були значно активнішими, ніж торік. За проекти бюджету ініціатив проголосували майже 13 тисяч містян, що удвічі більше, ніж у 2016.»
Нагадаємо: З 10 жовтня розпочалось голосування за проекти "Бюджету ініціатив чернівчан"
«Загалом цього року виділено 10 мільйонів гривень на реалізацію проектів. До мільйону гривень – бюджет великих проектів та 300 тисяч гривень - кошторис малих проектів чернівчан.»
Стосовно методів голосування , адміністратори кажуть, що зупиняли спекуляції. Наприклад, коли приходили із дорученням, щоб проголосувати за проект від імені родича. Не зафіксували й застосування адмінресурсу. Агітацію містян за ті чи інші проекти вважають звичайною конкуренцією.
А от авторам великих проектів надалі радять розробляти кошторис за допомогою фахівців, наприклад, звертатись до управлінь міської ради. Траплялись випадки, коли запланованих в бюджеті проекту коштів не вистачало на завершення проекту, бо, наприклад, забували запланувати витрати на водовідведення. Тоді доводилось виносити питання на сесію, аби депутати виділяли додаткове фінансування.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами