Проблема торгівлею людьми — друга за масштабністю у світі. На першій сходинці — використання та продаж нелегальної зброї, розповіли експерти зі соціального захисту населення на брифінгу у Чернівцях до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.
Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Чернівецької облдержадміністрації Віталій Савкін, Чернівецька область одна з найактивніших у міграції населення за кордон. Тому є велика ймовірність, що людина потрапить у трудове або сексуальне рабство.
"У Чернівецькій області є 34 людини, які постраждали від рабства. З них 6 осіб були у рабстві в Україні", - зазначив Віталій Савкін.
Також він зауважив, що наразі поліція Чернівецької області розслідує 3 кримінальні провадження стосовно торгівлі людьми. Органами Національної поліції вже у 2019 році виявлено майже 200 кримінальних порушень в Україні, передбачених статтею 149 (Торгівля людьми) КК України.
Читати ще: Молодіжний центр запрацює у Чернівцях
Найбільше людей потрапляють у рабство зі східної частини України, зазначає директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко. Все тому, що більшість людей не поінформовані та не мають родичів за кордоном.
Основні країни, в яких експлуатують громадян України:
1. Російська Федерація;
2. Україна;
3. Польща;
4. Туреччина;
5. Об'єднані Арабські Емірати.
Фахівці застерігають при небезпеці телефонуйте в посольство України, навіть якщо перебуваєте за кордоном незаконно. Краще бути депортованим назад в Україну, ніж втратити життя чи здоров'я, зауважив Віталій Савкін.
Якщо ви працюєте за кордоном:
Якщо ви подорожуєте:
Якщо вам загрожує небезпека в Україні, телефонуйте на гарячу лінію +380507368718.
Довідка: У 2013 році Генеральна Асамблея Організації об'єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернути увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
Після брифінгу всі охочі мали змогу безкоштовно переглянути фільм "Жінка в полоні". Фільм покликаний привернути увагу громадян до проблеми сучасного рабства, а також спонукати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
Читати також: Молодь Чернівців проти рабства: акція на Театральній площі (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
http://aaa-rehab.com
Drug Rehab Near Me
http://aaa-rehab.com
Drug Rehab Near Me
http://aaa-rehab.com
Drug Rehab Near Me
http://aaa-rehab.com
Drug Rehab Near Me
http://aaa-rehab.com
Drug Rehab Near Me
http://aaa-rehab.com
Drug Rehab Near Me
http://aaa-rehab.com
Drug Rehab Near Me
http://aaa-rehab.com
Drug Rehab Near Me