Станом на 25 грудня обмеження потужності для Чернівецької області становить 189 МВт. Це складає орієнтовно 66% від потреби області при нинішніх погодних умовах. Про це повідомляє пресслужба АТ «Чернівціобленерго», пише Медіа агентство АСС.
У компанії зазначили, що таких обсягів для краю доволі мало, але зважаючи на вихідний день енергетики мають можливість заживити більше споживачів.
Отримуйте новини в Telegram
Нагадаємо, в області діють погодинні відключення світла. Графік можна переглянути тут.
Графік стабілізаційних відключень вводять за розпорядженням Національної енергетичної компанії «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергетичній системі України. Спрогнозувати впровадження таких графіків заздалегідь неможливо
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами