Містобудівні умови та обмеження надаються відповідними уповноваженими органами містобудування та архітектури на підставі містобудівної документації на місцевому рівні.
На сьогоднішньому засіданні сесії чернівецької міськради депутати прийняли рішення, що у складних випадках містобудівні умови відтепер погоджуватиме або не погоджуватиме виконавчий комітет міської ради.
"Якщо є складні умови надання містобудівних умов та обмежень, ми даємо можливість колегіальному органу видавати містобудівні умови та обмеження. Таким рішенням ми хочемо внести публічність та прозорість у прийняття рішень", - зазначив депутат Богдан Ковалюк.
"Рішення виконкому носитиме навіть не рекомендаційний характер. Він погоджуватиме чи ні містобудівні умови, відповідно – департамент містобудівних та земельних відносин зможе їх розглядати. В нас є декілька заблокованих будівництв, це можливість вийти із заблокованої ситуації", - підкреслив Василь Продан.
Читати ще: Нова тролейбусна лінія та більше грошей на ремонт водопровідних мереж. Рішення депутатів (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Василя Максимюка цікавило, як виконавчий комітет відрізнятиме складні питання від нескладних. І у разі, коли погодить будівництво, хто конкретно нестиме відповідальність за таке рішення? Окрім того, зазначив депутат, модель надання містобудівних норм вже прописана у державі. Чи є зміст ставити рішення виконавчого комітету за державні норми.
Попри дискусії, депутати все ж проголосували, щоб визначити виконавчий комітет Чернівецької міської ради спеціально-уповноваженим органом містобудування та архітектури з питань видачі містобудівних умов та обмежень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами