У Чернівецькому драмтеатрі на другу річницю повномасштабного вторгнення покажуть пригодницьку історію (за мотивами оповідання Р. Кіплінга) «Ріккі-Тіккі-Таві». Показ відбудеться на головній сцені театру, пише Медіа агентство АСС.
Авторка інсценізації – Марина Смілянець, режисер-постановник – Дмитро Леончик, художниця-постановниця – Оксана Радкевич, композитор – Богдан Лисенко.
За сюжетом - це героїчна пригода про відважну битву мангуста Ріккі-Тіккі-Таві, яку він один вів з підступними кобрами. Тривалість - 1 година.
«Казка хоч і класична, ми матеріал прочитали по-своєму. Тема для нас дуже актуальна, наша країна теж бореться з підступними кобрами. А кожен українець – це Рікі. У цій пригоді швидко змінюються події, круті повороти, діткам буде цікаво. Лінію сюжету ми зберегли. Образи зробили більш випуклими. І є багато інтерактивів – спілкування зі дітками під час показу. Це і тримає каркас вистави. Нам треба таких історій у ці важкі часи, відваги нам не завадить», - розповідає режисер Дмитро Леончик.
Для постановки підготовлені два окремі акторські склади, що робить одну і ту ж розповідь різною і з власним характером, тому театрали радять відвідати обидві прем’єри.
Отримуйте новини в Telegram
«Я граю мангуста Рікі. Ця казка не залишить байдужим нікого. Я отримую задоволення, коли працюю у цій казці. А які тут декорації, світло, оформлення, все яскраве. Прокидається дитина в мені, аж сам тішуся. Казочка буде успішною. Моєму герою важко і фізично, і морально, він втрачає віру у себе, але збирається з думками і прагне перемогти. Попри страх – він йде вперед», - каже актор Святослав Бутковський.
Вистава для глядачів від 5 років, молодшим діткам – на розсуд батьків. Адже світлові та звукові ефекти плюс динаміка на сцені можуть для когось бути особливими. Творці вистави пояснюють, що і батьки матимуть свої питання-відповіді, так і діти глянуть на сценічні події по-своєму. Це стане поштовхом для обговорення.
«На початку театрального сезону у нас було дві вистави для дітей з російським авторством. А так бути не може. Ці постановки давні, і ми їх зняли з репертуару. Зараз активно напрацьовуємо нові твори. 24-25 лютого – прем’єра. Ці дні мають потребу в осмисленні. Де брати ресурс для боротьби – тут шукатимемо відповіді. Бо дітки змалку мають розуміти: боротись треба, спершу власні страхи здолати, а потім вже і зовнішнього ворога. Цінно приходити родиною, аби було потім про що подискутувати дорослим і малечі», - розповів директор театру Іван Бутняк.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами