Шкільний автобус звернув з головної дороги на прилеглу вуличку Поштову та поїхав під заборонений знак. У салоні були діти. Зупинилась машина у розритій траншеї. Лише дивом на шляху водія автобуса не трапилися зустрічний транспорт та пішоходи, каже будівельник Микола, на очах котрого усе сталось.
Микола, будівельник: Якщо б дорога не була перекопана, він би збив всі машини, що йдуть назустріч. Купа гравію і купа бруківки стримала. І тоді вже в траншею впала передня вісь і на тім зупинилася.
Після аварії патрульні з’ясували: в автобуса відмовили гальма. Саме тому водій і зїхав з центральної дороги.
Дмитро Марусяк, працівник Управління патрульної поліції Чернівецької області: Рухався тролейбус, автобус натиснув на гальмо, щоб пропустити тролейбус, однак відчув, що в нього відмовили гальма, тому він звернув направо.
По приїзду патрульних школярів в автобусі вже не було. Дітям допомогли вибратись будівельники, також витягли й автобус.
Микола, будівельник: Все нормально, постелили місток, діти повиходили, всі цілі, все нормально, особливо вони не встигли налякатись.
Дмитро Марусяк, працівник Управління патрульної поліції Чернівецької області: Коли приїхали патрульні, дітей не було, водій повідомив, що ніхто медичної допомоги не потребує, ніхто не звертався.
Поліцейські кажуть: водій шкільного автобуса – досвідчений кермувальник, також мав при собі документи про техогляд. Автобус перевозив школярів із райцентру до Чернівців на екскурсію.
У школі, де навчаються діти, повідомили: скарг від батьків не було. Тут навпаки вдячні водію, який зміг уникнути серйозніших наслідків аварії, скерувавши автобус у траншею.
Працівниця Вашківецької гімназії: Абсолютно ніхто ні до кого не звертався, не було жодних пошкоджень, нарікань, і всі дуже дякують водію.
Попри все, патрульні склали на кермувальника два протоколи: за проїзд під заборонений знак та скоєння ДТП.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
ГЛАВА 2. АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ І АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Стаття 18. Крайня необхідність
Не є адміністративним правопорушенням дія, яка хоч і передбачена цим Кодексом або іншими законами, що встановлюють відповідальність за адміністративні правопорушення, але вчинена в стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки, яка загрожує державному або громадському порядку, власності, правам і свободам громадян, установленому порядку управління, якщо ця небезпека за даних обставин не могла бути усунута іншими засобами і якщо заподіяна шкода є менш значною, ніж відвернена шкода.