Ілюстративне фото
19 січня християни східного обряду відзначають велике свято - Водохреще.
У Чернівцях особливих святкувань сьогодні не відбудеться, пише Медіа агентство АСС.
Нагадаємо, в місті скасували масове освячення води на площі Пресвятої Марії через безпекову ситуацію в країні під час війни. З цієї ж причини у Чернівцях не облаштовували спеціальних місць для йорданських купань.
Додамо, купання у крижаній воді несе багато ризиків для життя і здоров’я людей. Тож, рятувальники закликають громадян зважити на власні можливості та врахувати усі фактори й загрози перед тим, як занурюватися у крижану воду.
Сьогодні у Чернівцях рятувальники чергуватимуть біля водойм.
Наші новини є у Facebook
Проте святкуванню таки бути, у музеї просто неба сьогодні у Чернівцях відбудеться етнографічне свято «Ой, на річці, на Йордані…». Початок о 14.00 год. Вхід для відвідувачів – вільний.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами