З понеділка у Чернівцях посилять карантинні обмеження. Нагадаємо, що 13 серпня під час позачергового засідання Державної комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення про нове епідемічне зонування. Місто Чернівці перейшло з «зеленої» зони у «помаранчеву». Це означає, що з понеділка у місті посилять карантинні обмеження.
Як пояснив у коментарі ІА АСС Володимир Середюк, заступник чернівецького міського голови, постанова Кабінету Міністрів чітко визначає заходи, які застосовують у разі потрапляння населеного пункту в ту чи, чи іншу карантинну зону і не потребує додаткових рішень регіональних комісій ТЕБ та НС.
«Тому, як тільки у нас змінюється зона, то відповідно до постанови Кабміну включаються ті обмеження, які передбачені у постанові», - каже Середюк.
«Рішення приймаються Державною комісією ТЕБ та НС, регіональні та місцеві комісії можуть додатково приймати рішення про посилення карантину. Питання обмежень визначені Кабміном і мають обов’язковий характер. А у випадку, якщо ми на місцях бачимо, що потрібно ввести додаткові карантинні обмеження, тоді регіональні комісії можуть приймати такі рішення», - додав заступник голови міської комісії ТЕБ та НС Володимир Самолюк.
Наразі чернівецька міська комісія ТЕБ та НС не приймала додаткових карантинних обмежень.
Відповідно до постанови Кабміну №641, з 17 серпня у Чернівцях заборонено:
- діяльність спортивних залів, фітнес-центрів;
- приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім випадків передбачених постановою;
- роботу після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування;
- діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;
- проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв. метрів площі будівлі або території.
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
, а лікарі,у кіцманській лікарні м калися за розподіл грошей. А ще як проводиться лікування у селах :коли люди хворіли грипом то у них міряли температуру, слухали роботу серця, Хриптун, легені, перевіряли дихання, зараз лікують від такої страшної хвороби по телефону. Сімейні лікарі взагалі не бачать хворих людей, призначають лікування телефоном, а на питання хто буде ставити уколи чи системи, відповідають- шукайте собі. За таку роботу вони отримують зарплату та доплату.