– Дуже вдячні благодійникам за допомогу, – каже головний лікар КМУ “Обласний спеціалізований будинок дитини” Людмила Філіпець. – Вони передали нам багато продуктів (м’ясо-молочні вироби, борошно, цукор, фрукти та дитяче харчування), розвиваючі ігри для діток та придбали вкрай потрібний ком’ютер і принтер. Він необхідний для роботи нашому юристу, який веде всі справи дітей, листування з судами, прокуратурою та архів.
![За гроші виручені з футбольного аукціону, “Золоті леви Чорної Сотні” придбали необхідне для дітей-сиріт За гроші виручені з футбольного аукціону, “Золоті леви Чорної Сотні” придбали необхідне для дітей-сиріт](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/01/26/13369/diti29.g.jpg)
Людмила Павлівна відзначає, що ініціатива проведення благодійних аукціонів із залученням відомих футболістів є дуже цікавою. Тому, зі свого боку, постарається продовжити їх, залучивши до благодійної справи допомоги обділеним долею діткам зірок інших видів спорту.
![За гроші виручені з футбольного аукціону, “Золоті леви Чорної Сотні” придбали необхідне для дітей-сиріт За гроші виручені з футбольного аукціону, “Золоті леви Чорної Сотні” придбали необхідне для дітей-сиріт](http://media.acc.cv.ua/news/article/2017/01/26/13369/diti30.g.jpg)